Wieniec pogrzebowy serce z róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Szarfa 0 zł
  • Zamówienie w 3 minuty
Opis wersji produktu

Pragniesz na uroczystość pogrzebową bliskiej Ci osoby przekazać unikalną kompozycję? Zdecyduj się na wieniec pogrzebowy Serce z róż, który jest przygotowany z róż w kolorze czerwonym. Cała kompozycja uzupełniona jest naturalnym igliwiem, elegancką gipsówką i zielonymi liśćmi. Wraz z wieńcem przekaż szarfę pogrzebową z Twoim napisem. Wielkość wieńca pogrzebowego:
Mały - składa się z ok. 55 kwiatów z przybraniem i szarfą
Średni - składa się z ok. 80 kwiatów z przybraniem i szarfą
Duży - składa się z ok. 100 kwiatów z przybraniem i szarfą
Wieniec pogrzebowy przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Wszystkie dostarczane przez nas bukiety są przygotowywane z dokładnością przez nasze kwiaciarnie. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów na których pracujemy, a cały asortyment z naszej oferty pochodzi od najlepszych dostawców. Kompozycje od naszych florystów są tworzone tylko ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych roślin, by wyjątkowe kompozycje mogły trafić prosto do rąk waszych najbliższych. Z uwagi na ograniczoną dostępność kwiatów od dostawców i występowanie ich różnych rodzajów - kompozycja może różnić się od tej przedstawionej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj zniżkę do 10% bezterminowo na zakupy w kwiaciarni Poznań. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy otworzyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, zyskujesz 1% upustu przy kolejnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.