Misiek pluszowy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Uroczy misiek to świetny podarunek na poprawę humoru. Dodatki do kwiatów mogą być doręczone jedynie z kwiatami. Produkty ukazane na zdjęciach w zakładce „dodatki do kwiatów” są jedynie przykładowe i mogą różnić się od dostarczonych przez kwiaciarnię.

Każdy produkt w zakładce "Dodatki do kwiatów" jest tylko przykładowy. Dodatki, które doręczymy mogą różnić się od tych widocznych na zdjęciu. Wiąże się to z różną dostępnością na hurtowni. WAŻNE! Dodatki do kwiatów mogą być dostarczone jedynie z kwiatami.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj zniżkę do 10% bezterminowo na zakupy w kwiaciarni Poznań. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy otworzyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, zyskujesz 1% upustu przy kolejnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.