9 czerwonych róż

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Zawsze świeże kwiaty
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Mimo upływu lat i nieustannie zmieniających się trendów róże wciąż stanowią elegancki i klasyczny podarunek. Te czerwone kwiaty są na tyle uniwersalne, że można śmiało podarować je na każdą okazję. Warto jednak pielęgnować uczucie również w dni powszechne, aby podkreślać znaczenie drugiej osoby w naszym życiu. Taki gest z pewnością zawsze zostanie doceniony. Czym natomiast różni się zwykła róża od róży Premium? Otóż nasze róże Premium nie tylko znakomicie pachną, ale i zachwycają swoją świeżością. Nic w tym dziwnego. W końcu ścinane są przed samą wysyłką. Niektórych emocji nie da się określić słowami, dlatego też pozwól swoim uczuciom dotrzeć tam, gdzie ich miejsce – do Twoich najbliższych, a my dostarczymy je starannie zabezpieczone, w przystosowanym do transportu pudełku we wskazany przez ciebie adres. Wyraź to, co czujesz za pomocą tych 9 czerwonych róż Premium i pozwól naszym kurierom DHL bezpiecznie dostarczyć je w Twoim imieniu!

Wielkość bukietu
Bukiet składa się z 9 róż czerwonych

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Otrzymaj zniżkę do 10% bezterminowo na zakupy w kwiaciarni Poznań. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy otworzyć konto w naszym sklepie albo się zalogować i wówczas złożyć zamówienie. Wydając 100 zł na kwiaty, zyskujesz 1% upustu przy kolejnych zamówieniach. Możesz zdobyć aż 10%.